MENU

home>Produkte

Kontaktoni

+86-151 7315 3690 ( Jessie Mobile)

jashtë@sinoacme.cn

ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan

 • Furra e shkrirjes me induksion vakum (VIM)
  Furra e shkrirjes me induksion vakum (VIM)

  Furra e shkrirjes me induksion vakum është një furrë që adopton procesin metalurgjik të shkrirjes dhe formimit të çelikut të zakonshëm, çelikut special, aliazhit me temperaturë të lartë, aliazhit preciz, metalit me ngjyra, materialit të tokës së rrallë me magnet të përhershëm, silikonit industrial dhe materialeve të tjera nën vakum ose atmosferë mbrojtëse. duke përdorur parimin e një fushe elektromagnetike alternative për të marrë një rrymë vorbull nxehtësie në materialin që përpunohet.

  LEXO MË SHUMË
 • Spherical Titanium Alloy Powder
  Spherical Titanium Alloy Powder

  ACME uses PREP method, which is using metal or alloy as the consumable electrode, and under the centrifugal force to produce spherical metal powder. This method avoid the slug and contact

  LEXO MË SHUMË
 • Spherical High-temperature Alloy Powder
  Spherical High-temperature Alloy Powder

  ACME uses PREP method, which is using metal or alloy as the consumable electrode, and under the centrifugal force to produce spherical metal powder. This method avoid the slug and contact

  LEXO MË SHUMË
 • Pluhur aliazh sferik me bazë kobalti
  Pluhur aliazh sferik me bazë kobalti

  ACME uses PREP method, which is using metal or alloy as the consumable electrode, and under the centrifugal force to produce spherical metal powder. This method avoid the slug and contact

  LEXO MË SHUMË
 • Pluhur aliazh alumini sferik
  Pluhur aliazh alumini sferik

  ACME uses PREP method, which is using metal or alloy as the consumable electrode, and under the centrifugal force to produce spherical metal powder. This method avoid the slug and contact

  LEXO MË SHUMË
 • Pluhur SS, Pluhur çelik inox, pluhur metali sfere, pluhur aliazh
  Pluhur SS, Pluhur çelik inox, pluhur metali sfere, pluhur aliazh

  ACME uses PREP method, which is using metal or alloy as the consumable electrode, and under the centrifugal force to produce spherical metal powder. This method avoid the slug and contact

  LEXO MË SHUMË
Lokacioni
ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan
Numri telefonit
+ 86-151 7315 3690(Jessie Mobile)
E-Mail
jashtë@sinoacme.cn
WhatsApp
+86 151 1643 6885
Rreth nesh

E themeluar në vitin 1999, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) ndodhet në Parkun Industrial Xingsha, me një sipërfaqe prej 100,000 m2. ACME është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e pajisjeve të ngrohjes industriale për materiale dhe energji të reja.Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet

Na kontaktoni
Korporata e Avancuar për Materiale dhe Pajisje| Harta e faqes