MENU
Lajme

Lajme

home>Lajme

I pari i Vitit të Ri një shënim falënderimi | shërbimi i lartë profesional dhe efikas fitoi vlerësimin e shkencës dhe teknologjisë

2023-03-21

  "Instalimi dhe korrigjimi i stafit të kompanisë suaj është i përpiktë, me kujdes të duhur, nevoja urgjente të klientëve, për të siguruar që produktet e kompanisë sonë të dorëzohen sipas planit, duke reflektuar një cilësi më të lartë profesionale dhe të guxojnë të luftojnë përkushtimin." 

Në fillim të Vitit të Ri, ACME mori një letër falënderimi nga Shaanxi Changyu Aviation Equipment Co., LTD., si dhe një dhuratë jinqi për Liu Junwu dhe Deng Chao, inxhinierë pas shitjes të ACME Advanced Heat Treatment Equipment Business. Ndarje, plot njohje dhe vlerësim. 

                             

2023-1-13 Letër falënderimi nga Shaanxi Changyu Aviation Equipment Co., LTD. 1

                                        

Shaanxi Changyu Aviation është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në zhvillimin e farkëtimeve metalike. Ajo ka qenë prej kohësh e angazhuar në biznesin e përpunimit dhe testimit të pjesëve në aviacion, hapësirë ​​ajrore, armë, anije dhe fusha të tjera. Ajo ka avantazhe unike në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë së përpunimit dhe formimin e materialeve të veçanta të aliazhit, dhe produktet e saj plotësojnë kushte ekstreme të shërbimit si temperatura e lartë, presioni i lartë dhe shpejtësia e lartë. Renditur në një sërë modelesh të instrumenteve kombëtare. 

2023-1-13 Letër falënderimi nga Shaanxi Changyu Aviation Equipment Co., LTD. 2

Këtë herë, Shaanxi Changyu Aviation bleu ACME me karikim vertikal të poshtëm furrë pjekjeje me vakum, e cila është kryesisht përgjegjëse për procesin e trajtimit termik të aksesorëve të motorëve të hapësirës ajrore. Për shkak të kohës së ngushtë, detyrës së rëndë dhe pa gabime, Departamenti i Biznesit i Pajisjeve të trajtimit termik të avancuar ACME kishte nevojë urgjente për klientin dhe organizoi personel profesional që të nxitonte në vend për instalimin dhe vënien në punë. Me përpjekjet e përbashkëta të të dyja palëve, të sigurohet që prodhimi provë i pajisjes të përfundojë në datën 29 dhjetor, gjë që garanton pajisjen që klienti të kryejë detyrën me cilësi të lartë brenda një kohe të kufizuar. 

2023-1-13 Letër falënderimi nga Shaanxi Changyu Aviation Equipment Co., LTD. 3

Trajtimi termik është një proces shumë i rëndësishëm në procesin e prodhimit të pjesëve metalike ushtarake, i cili luan një rol të rëndësishëm në përmirësimin e vetive mekanike, jetëgjatësisë, sigurisë dhe besueshmërisë së tij. ACME ka qenë thellësisht e angazhuar në fushën e pajisjeve termike për gati dy dekada dhe ka krijuar platforma inovacioni si "National Postdoctoral Research Workstation", "Hunan National Defense Key Laboratory", "Hunan Engineering Laboratory", "Hunan New Thermal Equipment Engineering". Qendra Kërkimore e Teknologjisë”, etj. Në kompani ka krijuar “Qendrën e Përvojës së Klientit për Procesin e Materialeve dhe Pajisjet Termike” prej afro 5,000 metrash katrorë. Kompania ka pushtuar teknologjitë kryesore kryesore që kanë kufizuar pajisjet termike dhe materialet e reja të Kinës për një kohë të gjatë, dhe është një ndërmarrje kombëtare e specializuar dhe speciale e re kryesore "gjigante e vogël" dhe partner i hapësirës ajrore. 

ACME do të shfrytëzojë këtë mundësi për të zhvilluar një bashkëpunim më të ngushtë me Shaanxi Changyu Aviation, për të ofruar shërbime teknike të gjithanshme me produkte me cilësi të lartë, ekip profesional dhe të punojë së bashku për të kontribuar në realizimin e nivelit të lartë të vetëbesimit në shkencën dhe teknologjinë kineze të hapësirës ajrore. .

Lokacioni
ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan
Numri telefonit
+ 86-151 7315 3690(Jessie Mobile)
E-Mail
jashtë@sinoacme.cn
Rreth nesh

E themeluar në vitin 1999, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) ndodhet në Parkun Industrial Xingsha, me një sipërfaqe prej 100,000 m2. ACME është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e pajisjeve të ngrohjes industriale për materiale dhe energji të reja.Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet

Na kontaktoni
Korporata e Avancuar për Materiale dhe Pajisje| Harta e faqes