MENU
Lajme

Lajme

home>Lajme

ACME -- Ekspozita e Metalurgjisë së Pluhurit 2019 (PM KINA 2019)

2021-03-29

微 信 图片 _20190329192141

Ekspozita e 12-të Ndërkombëtare e Shangait për Qeramikën e Avancuar, Metalurgjinë e Pluhurit dhe Karbidet e Çimentuara u mbajt me sukses në Shanghai World Expo & Convention Center nga 25 deri më 27 Mars! Pas më shumë se dhjetë vjetësh, PM KINA është bërë një nga ekspozitat profesionale më me ndikim në industrinë globale të Metalurgjisë së Pluhurit. Duke promovuar inovacionin dhe transformimin teknologjik brenda industrisë së PM-së, është platforma e preferuar e biznesit si për ndërmarrjet kineze ashtu edhe për ato jashtë shtetit për të forcuar bashkëpunimin e tyre, për të rritur praninë e tyre globale dhe për të zgjeruar tregun e tyre.

上海粉末冶金展会

At this grand industry event, ACME, based on technology innovation and unique services, provides customers with the most economical and effective solution for heat treatment of powder metallurgical products. A series of advanced equipment such as furrë sinterimi, 18-tube reduction furnace, hard alloy special equipment and solutions in the powder metallurgy industry have become the highlights of this exhibition. This shows ACME, relying on its leading technology to achieve industry innovation and excellence in improving quality and efficiency, attracting many customers to come to discuss.

上海粉末冶金展会 (4)

Gjatë ekspozitës, shumë klientë erdhën dhe konsultuan produktet dhe shprehën synimin e tyre për të vizituar fabrikën dhe për të negociuar më tej.

ACME dëshiron të falënderojë të gjithë ata që u ndalën në stendën tonë këtë herë. Ishte e mrekullueshme të shihje klientët dhe bashkëpunëtorët aktualë të biznesit dhe të takoje gjithashtu një të tillë. Mezi presim të kthehemi në 2020.

Lokacioni
ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan
Numri telefonit
+ 86-151 7315 3690(Jessie Mobile)
E-Mail
jashtë@sinoacme.cn
Rreth nesh

E themeluar në vitin 1999, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) ndodhet në Parkun Industrial Xingsha, me një sipërfaqe prej 100,000 m2. ACME është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e pajisjeve të ngrohjes industriale për materiale dhe energji të reja.Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet

Na kontaktoni
Korporata e Avancuar për Materiale dhe Pajisje| Harta e faqes