MENU

home>Produkte>Material karboni me pastërti të lartë dhe komponent grafit i veshur

Kontaktoni

+86-151 7315 3690 ( Jessie Mobile)

jashtë@sinoacme.cn

ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan

 • Veshje TaC me pastërti të lartë
  Veshje TaC me pastërti të lartë

  TaC është një lloj materiali qeramik rezistent ndaj temperaturës ultra të lartë, i cili ka stabilitet më të mirë të temperaturës së lartë se SiC si një shtresë ablative, veshje rezistente ndaj oksidimit, veshje rezistente ndaj konsumit.

  LEXO MË SHUMË
 • Veshje SiC me pastërti të lartë
  Veshje SiC me pastërti të lartë

  SiC ka veti të shkëlqyera fizike dhe kimike,. Ai jo vetëm që mund të sinterohet si një material funksional strukturor, por edhe të jetë Përgatitja e veshjes së përbërë nga CVD.

  LEXO MË SHUMË
 • Toner me pastërti të lartë
  Toner me pastërti të lartë

  Materiali i anodës së litiumit, reaktor grafit bërthamor, kristal SiC, diamant artificial, moxanit, grafit bërthamor

  LEXO MË SHUMË
  Lokacioni
  ACME Xingsha Industrial Park, East Liangtang Rd. , Changsha City, Hunan
  Numri telefonit
  + 86-151 7315 3690(Jessie Mobile)
  E-Mail
  jashtë@sinoacme.cn
  WhatsApp
  +86 151 1643 6885
  Rreth nesh

  E themeluar në vitin 1999, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) ndodhet në Parkun Industrial Xingsha, me një sipërfaqe prej 100,000 m2. ACME është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e pajisjeve të ngrohjes industriale për materiale dhe energji të reja.Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet

  Na kontaktoni
  Korporata e Avancuar për Materiale dhe Pajisje| Harta e faqes