MENU

Дома>Производи>Нов материјал

Контактирајте нѐ

+86-151 7315 3690 (Jessie Mobile)

overseas@sinoacme.cn

ACME Xingsha индустриски парк, Источен Liangtang Rd. , Чангша Сити, Хунан

  Локација
  ACME Xingsha индустриски парк, Источен Liangtang Rd. , Чангша Сити, Хунан
  телефон
  + 86-151 7315 3690(Џеси мобилен)
  Е-пошта
  overseas@sinoacme.cn
  За нас

  Основана во 1999 година, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) се наоѓа во индустрискиот парк Xingsha, со површина од 100,000 m2. ACME е високотехнолошка компанија специјализирана за производство на индустриска опрема за греење за нов материјал и енергија.

  Контактирајте не