MENU

Контактирајте нѐ

Дома>Контактирајте нѐ

YouTube:

pinterest:

линкедин:

Твитер:

Да стапат во контакт

ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) Here you can find me

Локација
ACME Xingsha индустриски парк, Источен Liangtang Rd. , Чангша Сити, Хунан
телефон
+ 86-151 7315 3690(Џеси мобилен)
Е-пошта
overseas@sinoacme.cn
За нас

Основана во 1999 година, ACME (Advanced Corporation for Materials & Equipments) се наоѓа во индустрискиот парк Xingsha, со површина од 100,000 m2. ACME е високотехнолошка компанија специјализирана за производство на индустриска опрема за греење за нов материјал и енергија.

Контактирајте не